Pogledaj jedan post
Old 20.10.2006., 22:01   #12
Quote:
mkasal21 kaže:
tek sam friško na ovom forumu pa neznam da li je taj tvoj problem aktualan?
ja se isto tako nosim sa tim sranjem a otuka sam pun kufer vrimena u gardi.
neki dan sam bio kod neke tuke od doktorice na pregledu i ona mi je nakon snimanja sluha dala neki sprej da koristim.
sprej se zove NASIVIN (cca 30kn ) a kako ga koristim tek nekoliko dana neznam da li koristi ali mislim da vridi probat
Hvala na javljanju, za ovu sam temu vec bio zaboravio.
U međuvremenu sam bio i kod doktora ovdje u Švicarskoj da vidim ima li pomoći, ali nažalost sam čuo ono što sam već znao i ništa novo, ali je zato papreno zaračunao pregled.
I na kraju sam ga pitao od čega to dolazi, gdje zuji u uhu unutarnjem ili vanjskom a on mi reče pa znate, možda to zuji u glavi, tad se nisam suzdržao pa sam u afektu na naš rekao, ma mami ti zuji u u glavi, dakako pitao me kako molim, ali nisam mu preveo iz zdravstvenih razloga
Dao mi je neke tablete za prokrvljenje, ali ništa od toga smeće kao smeće, nije pomoglo. probat ću ovdje naći taj sprej i vidjet ću kako će biti.
Utvrdili su da nečujem 100% i to dio nekih visokih tonova ali sa tim s može živjeti i to nije strašno.
Problem je što uvijek zuji, ali baš uvjek i to nekad zna biti toliko iritirajuće i utjecati na koncenraciju da je za nevjerovat.
Neznam dali si itko može zamislit da čuje zujanje u ušima cijeli život, i dok radiš, jedeš spavaš vodiš sex uvijek zuji, jedino kad umrem tad valjda neće zujati.
Nevijerojatno je koliko ovo zujanje smeta koncentraciji, ali naučiš živjeti sa tim.
Neznam dali je kod tebe tako, ja kad sam umoran i nervozan zvuk se pojača a ponekad ako se na isti koncetriram, mogu sve oko sebe zanemarit i samo čujem zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
A sad možeš mislit koji imam problema sa učenjem jezika ovdje kad nečujem dio čujnog spektra koji je veoma bitan kod izgovora i slušanja nekoga.
Valjda će nam se javit još tko sa ovim problemom, pa tko zna možda nađemo sami rješenje.
PS:FANCY
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom