Pogledaj jedan post
Old 05.02.2003., 13:11   #470
Moram se javiti, vidim da Aganor "dejstvuje" po cijeloj širini fronte. Ako si zaista doktor (da li doktor ili liječnik?, postoji razlika) kao što sam čuo onda smatram da bi se morao ponašati u skladu sa svojom titulom. Svi ne znamo sve , život bi tada bio nezanimljiv, ali ako ja nešto ne znam ili krivo napišem ne moraš me radi toga ponižavati. Reći ćeš mi , sorry stari nisi u pravu i iznijeti ćeš svoje argumente. Pa se oko toga možemo prepirati , ali pritom ćemo se držati određenih pravila koja uključuju pristojnost i pravo osobe na njegov stav.
Kad govoriš o komunizmu u pravu si, bio je to jedan krvoločni sistem sličan nacizmu, jedina je razlika između nacizma i komunizma bila to što su nacisti istrebljenje drugih naroda i neistomišljenika propagirali kao vlastitu politiku , dok su komunisti to radili na jedan lukaviji način. Već sam prije govorio da su mi oba dida bili komunisti i to predratni, no oni su bili idealisti i nisu ni sanjali u što će se to za što su se borili izroditi. Slafkov pradida je bio SS-ovac i možda se sa mojim didom gledao preko nišana, no ja Slafka ne cijenim ništa manje zbog toga.
Čuvajmo uspomene na naše pređe i nastojmo ne ponoviti njihove greške.

Stojte mi dobro
SPQR is offline