Pogledaj jedan post
Old 10.08.2009., 18:25   #40
Meni je interesantno da ja do ove godine nisam uopće razmišljala o nabavkama rabljenih knjiga..kad su klinci krenuli u školi kupovala sam i to mi je bilo najnormalnije, onda smo ih dobili besplatno i kada je ove godine trebalo ponovo kupiti počela sam razmišljati o zamjenama, kupovini rabljenog i slično. Mogu si priuštiti, ali uhvatio me neki inat, princip štoli da ono što mogu zamjeniti ii kupiti jeftinije tako obavim. Valjda sam poludila kad vidim koliko ima izdanja, nepotrebnih knjiga koje se tokom godine ni ne otvore i slično. Ja sam kao dijete uvijek imala nove i mislim si da ionako kupim radne bilježnice i ostale koje se nemogu koristiti nove pa djeca ipak imaju i gušt mirisa nove knjige. Kontaktirala sam i ovjde moderatore da se pokrene tema tamo vidim pitanja o tome zašto neko prodaje knjige koje je dobio....i ja sam htjela raditi zamjene i pokloniti ono što nisam uspjela zamjeniti, ali nije ni prodaja u pola cijene nemoralna ako računaš da ćeš dobiveni novac utrošiti na kupnju onih koje ti trebaju. Ipak mislim da ću nerazmjenjene pokloniti..vrijeme je da ako možemo pomognemo jedni drugima.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom