Pogledaj jedan post
Old 08.03.2012., 16:35   #78
U nasem zakonu su jednostavno neke svari nedefinirane. Na primjer, ako ja skidam iskljucivo sa rapidsharea, i pri tome nista ne shaream, mogu skinuti na stotine gigabajta mjesecno i pociniti na stotine tisuca kuna stete. I nikome nista. Jer je sve to iskljucivo za moju uporabu. Ali ako skidam preko torrenta, to je, vidi vraga, kaznjivo jer sam sherao tj. davao drugima copyright materijal. Vece gluposti nisam dugo cuo. Za mene kao osobu koja se kuzi u IT i koristi kompjuter vec 15 godina (smatram se expertom, nije da se hvalim), ovo je nenadjebiva glupost.

Druga stvar, sve da ja i skinem nesto sto sam sherao i tako "padnem" garantiram da nasa policija ne bi probila password od mojeg hard diska. Imao sam slucaj gdje je jedan moj dobar prijatelj na svome hard disku kriptirao podatke i to sa obicnom EFS zastitom koju imaju svi Windowsi (znaci desno dugme, General pa Advanced). Nakon sto je ponovno instalirao Windowse, pokusao je ovo otvoriti ali naravno bezuspjesno. Ja sam malo vjestiji od njega i proveo sam sate i sate u potrazi za rjesenjem, ali bezuspjesno. Sam Microsoft tvrdi da ukoliko niste exportirali kljuc za enkripciju na USB, mozete se pozdraviti s takvim podacima. Pa ako to ne moze otvoriti ni Microsoft koji je to izmislio, cisto sumnjam da bi uspjela nasa policija...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom