Pogledaj jedan post
Old 02.04.2013., 23:33   #1
Croatia dopunsko osiguranje

Pozdrav forumašima!
ne znam jel već ima ova tema. ako da, molim modove da ju premijeste

uglavnom, preko sindikata potpisala sam 3-godišnji ugovor, mjesečno 75 kn za dopunsko osiguranje

nemaju još potpis ministra zdravlja pa se svaki odlazak liječniku, u ljekarnu plaća navodno 10 kn participacije koju oni vraćaju kad im pošalješ r1 račun(e)

no, ono što ovdje želim reći- preveslali su me
dođem večeras u dežurnu ljekarnu-gradsku, u ozaljskoj i ne vrijedi mi njihova iskaznica dopunskog jer oni kao nemaju sklopljeni ugovor sa croatia-osiguranjem

dakle, frajer mi NIJE rekao kad je bio kod mene gdje radim (oni su taaaako ljubazni da vam proizvod donesu pred nos), da oni imaju ugovor samo s pojedinim ljekarnama diljem HR

nazvala ga odmah s moba i on meni: a ne možete otići u neku drugu ljekarnu? ono, da baš, nemam auto, niti sam znala da se lijekovi ne mogu podići bez pune cijene jerbo gospoda nisu sklopila ugovor sa svim ljekarnama u zg, a posebice ne s nekom gradskom ljekarnom!!!!

pa tako imam najbližu ljekarnu na kraju grada, dubravi

ovim postom želim upozoriti ljude kojima će eventualno croatia-osiguranje nuditi dopunsko (na 3 g. preko sindikata ili kako god) da obavezno pitaju s kojim točno zdrastvenim ustanovama i gdje imaju ugovor, a posebno s kojim ljekarnama, posebice u zg jer su na popisu 2-3 ljekarne

tek kad potpišete ugovor, na brzinu vam za 2 tjedna dofuraju papire među kojima su popisi bolnica i ljekarni, ali prije toga NE kažu s kojim točno ustanovama imaju ugovor

uglavnom, večeras mi je frajer na kraju razgovora rekao da tražim r1 račun za plaćeni lijek ,to bi kao trebalo poslati u njihovoj frankiranoj kuverti (ne pada mi na pamet, pa da kažu da nisu ništa dobili!!!)

sutra ga namjeravam zvati i ako ne uspijem ishodovati povrat novca, prijavit ću ih udruzi potrošača i u medije

jednom riječju: sramota
__________________
"I don't have a short temper, I just have a quick reaction to bullshit"
justmeagain is offline  
Odgovori s citatom