Pogledaj jedan post
Old 24.11.2013., 14:02   #346
Quote:
krcmije kaže: Pogledaj post
Ljudi su danas prepametni i preobrazovani da bi opet zagovarali komunizam u većoj mjeri. Komunizam zagovara šačica neobrazovanih ekstremista ili psihopati kojima milijuni žrtava, te glad i siromaštvo koju komunizam nosi sa sobom - ne znače ništa.

Pogledaj samo ovu anketu, gotovo 70% bi zabranilo i sam spomen komunizma kao pozitivnog sistema. E da, ja sam glasao NE, tako da ni ovaj ostatak ne podržava nužno komunizam.

Što se boldanog tiče - tko određuje koje je privatno vlasništvo opljačkano, a koje nije? Ili bi to išlo po sistemu - imaš 3 nekretnine - daj dvije narodu
Što se brineš za pamet zagovartelja povrataka u komunizam , on bi i onako trebao biti samo put i konstantna mjena između kapitalističkog i socijalističkog uređenja kako bi društvo od oba sustava preuzelo ono što mu im paše .

Dovoljno je samo da liberalani nenasilni kapitalizam nastavi ovako kako ide , to što usput ima namjeru političke neistomišljenike nazivati komunistima te ko političke zatvorenike zatvarat te nastavit dalje propagirat neke visoke demokratske slobode bude jako puno škodilo več zaboravljenoj ideologiji komunizma , pogotovo jer ga to bude opet vratilo na političku površinu ko zaboravljeno zabranjeno voće .

Zadnje uređivanje krnk : 24.11.2013. at 14:25.
krnk is offline