Pogledaj jedan post
Old 02.02.2017., 18:02   #18
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Pa da..evo uzmimo za primjer zlato..legenda kaže kako smo mi njima služili kao radnici za iskop zlata.
"Legenda", nesto mora biti staro da bi bilo legenda, i dakako istinito.
Ovo je prije new age crap.
Quote:

Zlato navodno odbija kozmička zračenja, vrućinu ili tako nešto, dan danas se koristi u space programu, ne znam detalje nisam sa raketama na ti
Ovo je... , kao da nema drugih rijesenja protiv zracenja pa sad su morali porobiti planet da bi se zastitili od zracenja...
Quote:

Narvno trebalo je i njima..e sad..ako idemo po teoriji evolucije: za kog vraga bi majmunu jednog dana palo na pamet da ide izvlačiti zlato?.. nije baš najjednostavniji postupak pogotovi ne za primata.
Nit je jestivo, nit ništa a lijepih svjetlucavih stvari ima i ovako dovoljno..
Ti stvarno ne znas puno, cak i evo bajkologija govori da je moderan covjek na zemlji prisutan oko 100k g, ili neke novije govore o cak 200 k, dakako civilizacija se pojavila tek prije nekoliko k, a do tad smo sa pougljenim vrhovima stapova trcali za slonovima.
Quote:


..i dan danas majmunu, psu, ribi, amebi....kome god zlato ne znači ama baš ništa, ne doživljavaju to..čemu onda to kod nas odjednom? Kako je palo jednom primatu to na pamet i zašto je zabrijao na cjelokupni postupak..
Meni osobno nema logike..niti smisla

Prema tome, sigurno su Alieni!!
kako se usudismo?
Zato jer je u dusi stvaraoc, umjetnost i ostalo...
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom