Pogledaj jedan post
Old 12.11.2017., 16:09   #8950
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
ma je li ... stavi tu rečenicu na koju se pozivaš* a ne vlastite "zaključke", koje nemaju veze sa stvarnošću.

sve je legitimni cilj no to ne podrazumijeva hladnokrvnu egzekuciju nenaoružanih civila /nevažno je li dijete ili žena/
nije bilo nikakvih "provokacija" iz Ahmića

to ti i prosvijetljeni ratni zločinac Kordić Dario može potvrditi

* znam da ne poznaješ engleski pa ću tebi biti kamarde jer ti to zaslužuješ
Ne bi se štel mešati i podržavati hladnokrvne egzekucije bilo koje strane. No dali je nešto hladnokrvna egzekucija ili se radi o kolateralnim žrtvama ratnih zbivanja na terenu treba utvrditi sud.

I onaj NATO pilot koji je gađao u Srbiji 1999 onaj vlak sa civilima koji je nailazio na most je isto tako hladnokrvna egzekucija, jer je avion mogao naraviti jedan krug i doći 20 sekundi kasnije i srušiti taj most raketom, ali nije, a NATO je namjerno ubrzao video snimku i dokazivao kako taj pilot nije nikako mogao spriječiti događaj koji se dogodio i u kojem su hladnokrvno ubijeni civili koji su putovali na posao i đaci koji su se prevozili u školu. I nisam likovao nad ubijenim pripadnicima države i naroda koji su vršili par godina ranije agresiju na moju državu i njezine stanovnike, nego me je bilo sram takvog postupka profesionalnog NATO pilota i cijele ekipe koja je iza toga stajala, a epilog toga je da i dan danas nitko za tu hladnokrvnu egzekuciju nesretnih putnika tog vlaka nije odgovarao, što ne znači da ovi u Hagu ako su krivi ne trebaju za ono za što su odgovorni odgovarati, ako im se nedvojbeno dokaže odgovornost.

I ne treba mi poznavanje bilo kojeg jezika da znam što je to hladnokrvna egzekucija.
krekre is offline