Pogledaj jedan post
Old 21.03.2007., 17:18   #72
Quote:
vremeplov kaže: Pogledaj post
malicka, neargumentovano sudis o duzini vodjenja ljubavi poredici odnos s obrezanim balavcem kome si bila prva i odnos s neobrezanim koji je vjerovatno dosta stariji od obrezanog, pa prema tome ima i vise iskustva, a i ti si sada sama od sebe seksualno iskusnija.

Sto se tice higijene, cinjenica je da se skram od sperme nakon spolmog odnosa najvise nakuplja na dijelu glavica koji se odstranjuje upravo obrezivanjem, sto direktno dokazuje da su obrezani (suneceni) u higijenskoj prednosti po pitanju higijene. Jeste cinjenica da su danas uslovi za higijenu bolji, ali je i cinjenica da danas ima mnogo vise spolno prenosivih bolesti, te sve vise spolno prenosivih bolesnika, tako da se ne smije zanemariti negijena kao jedan od razloga te prenosivosti, jer nismo svi bas toliko cisti, niti imamo vremena da nakon iznenadnog spolnog odnosa odmah trcimo pod tus, a zivot nas navede da u jednom danu imamo po dva i vise spolna odnosa, s jednom ili vise razlicitih osoba.

Kao mali, dva puta sam izbjegao berbu koji je upucen s ciljem da mi ofakari kozicu na glavicu. Kasnije sam se falio drugima kako sam jedini od rodbine i susjeda koji je u tome uspio, ali sam poucen losim iskustvima, tek u 37-oj bio prinudjen otici pod noz, nakon cega sam samom sebi priznao da sam bio lud sto ranije nisam pristao na sunecenje. Izdrzljivost tokom spolnog odnosa je neuporedivo duza, kao i sama kvaliteta snosaja.
ma dobro bas je glupo sto si tek sa 37 se obrezao.. ali nema veze nikada nije kasno... ali slozices se sa mnom da se retko ko pokajao zbog obrezivanja?
Bez brige od drugih forumasa.. cesto pisem i ja postavljam pitanje koliko imaj godina ti koji samo vredjaju, cak se pitam i da li su uopste bili sa devojkama..
aleksa81 is offline