Pogledaj jedan post
Old 26.01.2010., 18:48   #6208
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post

pa kolika ti je cijela soba i sto sve imas u dnevnome ? mislim ako imas hrpu nekog glomaznog namjestaja, onda vjerojatno hoce biti prenatrpano, a ako nemas, onda mozda i nece

nije mi ni drugi nacrt los, ali ja bas u slucaju da je kuhinja spojena sa dnevnom, volim nesto sto ih razdvaja, pa makar to bio samo otok, em sto mi se zna cesto dogodit da nestignem pospremit sude i sredit kuhinju poslje kuhanja i jela, em sto nevolim gledat tv "u kuhinji".
Evo vec sam ranije stavila tlocrt http://i45.tinypic.com/2ec3blc.jpg

soba je oko 40kvadrata, otprilike na sredini sobe dodju velika balkonska vrata, a metar i pol dalje (vidi se na planu kuhinje) prozor. a unutra treba doci kuhinja, blagovaona (stol+6 stolica) kut za sjedenje i neki mali stalak za tv ono nista glomazno (na onom mjestu gdje je planirano na tlocrtu). nisam planirala previse namjestaja utrpat jedino taj veliki kut na drugom kraju sobe

i meni je prvo bio plan stavit taj sank bas zbog toga da odvojim malo kuhinju od ostalog prostora jer mi je lijepse tako ali svi me pomalo plase da ce biti prenatrpano.
pa sad me zanima ako stavim kuhinju na L kako na najbolji nacin to da namjestim. da nesto mijenjam ili ne?
_Alena_ is offline