Pogledaj jedan post
Old 03.06.2010., 16:01   #8
ma ja sam taj ugovor dobila kada sam kupovala auto jer sam kupila polovni kod njih i onda su mi dali gratis te neke popuste na rezervne dijelove, sate rada, limariju, kupone za besplatna pranja, kemijsko, poliranje, montaža guma, špur i tak neke stvarčice..Morala sam samo obaviti redovni servis kod njih dok mi je garancija trajala, a ona je sad istekla tako da ja mislim da to nema nikakve veze.. A znaš što, j**** ti i takav ugovor kad oni meni takvu masnu cifru naplate..nek si uzmu to, ali ja mislim da oni meni nikakve popuste ne uračunavaju jer ja to nigdje ne vidim na računima..oni meni mogu reći da su mi uračunali popuste,a li kak da ja znam koliko to stavrno dođe..ma ne znam, toliko su neprofesionalni da uopće nemam pozitivna iskustva s njima. Već su mi dva puta učinili istu stvar,a to je da je auto trebao biti gotov isti dan i oni mene uopće ne zovu da mi kažu da neće biti nego ja njih moram zvati da vidim u kojoj je fazi i onda mi kažu da neće biti gotov.. To su mi i jučer napravili, trebao je biti isti dan, i onda ja njih u 3 sata zovem (a rade do pol5) i frajer mi kaže da će biti u petak..Ono, wtf??? danas je praznik, ja sam možda trebala ići negdje, zar mi nisu mogli na vrijeme javiti..I onda me u 4 zove drugi frajer i pita da jel ja dolazim po auto jer je gotov??? a rade još pola sata bogu iza nogu, ja na poslu i ne znam kako uopće stići u tom kratkom periodu do njih jer nisam imala to u planu kad mi je ovaj taliban rekao da neće biti gotov.. uglavnom, luda sam i najradije ne bih kod njih ništa radila, ali mi treba neki pouzdani mehaničar jer ja sam stvarno nepovjerljiva prema njima..Čak sam razmišljala da možda meni ta sonda uopće nije otišla nego su me htjeli dići na trik da mi izvuku lovu.. jel postoji mogućnost da je to cukanje i potrošnja samo od tog auspuha koji je puštao na grani kod katalizatora?? Mislim, meni je na tehničkom frajer rekao da je u tome problem...
oprostite kja gnjavim, ali ja fakat k***** ne kužim oko toga, a nemam čvrstu mušku ruku da me uputi
dany25 is offline  
Odgovori s citatom