Pogledaj jedan post
Old 19.03.2007., 20:55   #95
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Endi ja ne kažem da je to moguce niti ne razumijem kako bi to ikako prema onome što ja znam moglo fukcionirat ali to što ne razumijemo kako to funkcionira nije razlog da to odbacimo.Cesto cujem kako se govore rijeci kao pseudoznanost i hoax kookovi itd..
Mislim da ceš se složiti kako ti u upotrebi tih rijeci prednjaciš toliko da mi se cini da si postao paraonićan glede toga a cesto govoriš protiv paraonicni urota.Osim toga ni ne razumijem kako je onaj vrać levitirao na snimci ni kako su indijski gurui mogli preživjeti bez hrane nekih 200 dana gledajuci samo u sunce ali to ne znaci da se to nije desilo.Znam da ceš mi ti reci kako su to sve varke hoax itd.. ili da napravljeno u photoshopu ali kad govoriš da je to placebo ili varka koja je prerađena u photoshopu kad govoriš takve stvari imaj na umu da to nisu osporavanja argumentima nego ništa nego li diskreditiranje.Svatko može reći da je to hoax,placebo photoshop ali to nije dokaz da je varka.
gle, primjećuješ kako se sve više javljaju ljudi kojima je stalo do istine (ne mislim na onu Istinu, nego na običnu, normalnu istinu), a ne primjećuješ eksponencijalni rast šarlatanskih utjecaja. sinko moj, protiv toga se treba boriti. ne šakama, kukama i motikama, nego informacijom.
nisam nimalo paranoičan glede šarlatana. očito je da im sve bolje ide, jer su shvatili snagu Interneta, kao medija koji se ne cenzurira. samo sam racionalan.
promisli malo kakve sve posljedice ima širenje laži tako ogromnim i snažnim medijem. to je prodavanje muda pd bubrege.

čovjek ne može levitirati sam po sebi. to je činjenica. da bi čovjek levitirao, rezultanta sila gravitacije i sile koja vuče prema gore mora biti nula.
gdje je sila koja vuče prema gore? nema je. ma da je raketa, konopac, crna rupa, ali nema. nema ničeg. i zbog toga nema šanse, jednostavno nema nikakve šanse da se dogodi levitacija. apsurdno je. može se dogoditi zbog kvantnog tuneliranja, ali vjerojatnost za to ima negativni eksponent s više nula nego je čestica u svemiru, da se tako izrazim.
što se tiče ljudi koji žive od sunca, i to je hoax.
ljudsko tijelo je otvoreni sustav koji stalno gubi tvar. to je činjenica, i to gubljenje se ne može zaustaviti. nemoguće je.
metabolizam luči otpadne tvari, kao što motor izbacuje dim. i ako ne nadoknađuješ tvar, umireš. nema drukčije. to su osnovne, razumne stvari o kojima se ne raspravlja i ne dovodi u pitanje.

i zato to nisu diskreditiranja. to su vrijedeći argumenti. diskreditiranje može biti, za onoga tko ne zna osnove događaja i pojava u svemiru.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom