Pogledaj jedan post
Old 09.02.2010., 08:09   #6
Quote:
Roby_Petric kaže: Pogledaj post
c/p s Indexa:

"VARAŽDINSKI gradonačelnik i potpredsjednik HSLS-a Ivan Čehok, kako doznaje Index, ovih je dana pod posebnim povećalom istražnih organa zbog poslovne suradnje s tajkunom i lokalnim moćnikom Davorom Pataftom. Suradnja je navodno rezultirala štetom za Grad Varaždin u visini od najmanje 200 milijuna kuna."

Neki su se dan forumaši koji nisu iz Varaždina čudili kad su čuli negodovanje nas Varaždinaca oko samog Čehokovog ponašanja, pa se čak i brisala tema (ne znam zašto)...

Ipak, ovo je tema koja ide mnogo dalje od same Čehokove pojave u medijima, mogu reći da sam i sam lagano zbediran širinom svega.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...te/474100.aspx
Očekivano.
Godinama se u Varaždinu piše i govori o mutnim poslovima gradonačelnika, kumova i prijatelja. Naravno, pisanjem na varaždinskim forumima stali smo na žulj gradskim močnicima ( čitaj: Čehoku i Bakuliću) tako da su ih uredno cenzurirali.
I na forumu. hr bilo je pokušaja cenzure pisanja o nepravilnostima u Varaždinu.
Nadam se da neće ova tema biti uskoro cenzurirana - ipak su neka "nova vremena".
Smeće u varaždinaca je jedna od najvećih pljački napravljenih u posljednjem desetljeću u Varaždinu. Od izbora lokacije, načina "zbrinjavanja", izbora firme prijatelja, bez javnog natječaja za "oporabu" samog smeća pa do samog plaćanja istog. Varaždinci isto smeće plaćaju već jedno treći ili četvrti puta.
Da ne zaboravimo da je inspekcija Ministarstva zaštite okoliša već prije jedno dvije ili tri godine naložila gradskim vlastima da se riješe planine smeća na ulazu u Varaždin.
Bezuspješno.
Tko bi mogao nabrojiti još koji mutan posao naše gradske vlasti?
Ovako, na brzinu, pada mi na pamet lokacijska dozvola za Kaufland, zamjena zemljišta za izgradnju dvorane, Mercator, aerodrom ( i to je Pataftino ) ...?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom