Tema: Smeđa kosa
Pogledaj jedan post
Old 24.04.2013., 12:38   #2306
Quote:
GoSSipGirl- kaže: Pogledaj post
koju boju da kupim da mi ne vuce nakon par pranja na crveno? zelim tamno tamno smedju boju.... što mislite recimo o palette deluxe 800 (dark brown), kakve su uopce palette boje? hvala

Ja sam koristila tu palette deluxe dark brown i otišla je na crno i nije se nimalo ispirala, ali imala je od početka bakreni odsjaj koji se nije čudno ispirao, već je bio postojan. To ovisi očito i o tvom prirodnom pigmentu na kaj će ti povuć. Meni taj odsjaj nije smetao jer se na fotkama nije kužio, samo se na suncu vidjelo. Inače, ne znam koja je tvoja boja trenutno, ali te palette ti vuku dosta na tamno pa možda da probaš s nekom svijetlijom nijansom pa ti ona onda bude tamnosmeđa... Ova će ti ispast crno, meni je tako ispala na moju svijetlosmeđu.

Od palette sam koristila još 3linije, čak i onu mousse, ali sve su povukle na crno. Od njih mi je jako ispadala kosa i malo su je oštetile. Jedino mi garnier color sensation nije povuklo na crno. Koristila sam ovu nijansu 4.0 tzv. deep brown i ta mi je ispala tamnosmeđe i to je jedina koja mi nije povukla na crno. Jedino kaj joj zamjeram jest to kaj mi se nakon prvog pranja počela ispirati i povukla je neki zlatni odsjaj, a to se meni nije sviđalo. Inače, kosa mi je bila jako zdrava i nije ispadala kao nakon palette. Dat ću još jednu šansu nekoj drugoj nijansi iz te linije pa bumo vidjeli bude li se opet ispirala.
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom