Pogledaj jedan post
Old 16.10.2008., 21:06   #1
Ne želi me upoznat sa svojim frendovima

U 3 mjeseca veze ja još nisam upoznala ama baš nikoga s kim se on druži.
Prvo sam ga ispitivala u zafrkanciji a onda ozbiljnije pitala sam ga jeli se on mene srami i drugo. Njegov odgovor bio je da je njemu najbolje samnom samom.
I tako je došao jedan dan, krenemo nas dvoje na večeru, kad on meni priopći da ide tu večer (malo kasnije,nakon večere) u disko s frendovima. Ja sva vesela - super, evo prilika, idem i ja s tobom - kažem.
A on, a nemože, to je samo muško društvo.
Meni je bilo glupo da s muškim društvom ide u disko...pa sam mu postavila ultimatum: ili da dođe meni nešto po stanu tehnički pomoć, ili da ja idem s njim tu večer. Nije pristao ni na jedno ni na drugo i ostavila sam ga samog za večerom.
Istu večer mi se ispričao u poruci,ali nije popustio,naravno da nisam odgovorila na to.
Sutradan me nazove, ne spominje ništa od te večeri, samo pita za nešto što je zaboravio kod mene u stanu, može li doći po to. Dogovorimo se da može sutra. Pita: Je li to sve? Ja: neznam jesi li još nešto zaboravia? Onda se on sitia još neke stvari ali ništa ne spominje nas,i dobro,dogovorimo se za sutra.
3.dan: najavi se,dođe u dogovoreno vrijeme,skuha čaj,ja odem trčati i ostavim ga samog u stanu pola sata da pije čaj,jer je kazao da mu se ne da ić trčati zajedno samnom i da ćemo kad se vratim pričati. cijelo vrijeme sam bila ljuta i iako nije mi se dalo pričati s njim,na kraju sam ga ipak pitala što mi ima reći a on kaže: ništa. Rekla sam mu: Ajde sad.
I on je otišao.
A meni ništa nije jasno.
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom