Pogledaj jedan post
Old 28.04.2012., 17:25   #293
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ili jednostavno se okreni mladjim curama koje nerijetko mogu biti mentalno puno zrelije i normalnije od ovih uvjetno starijih...
Otom potom. Svakome se možemo okrenuti ako "nam je do cura", ali pričamo o nečemu "more straight".

Poanta je da okej soleri u +30 eri često pokušavaju pronaći greške u sebi (čisto jer su solo), a možda grešaka i nemaju, kao i ti neki "stavovi" koji spriječavaju +30 da uđu u neke konkretne odnose pa se leti u +20 ili +40, ili se.. solira do unedogled.

Ima tu puno topika vrlo sličnih ovoj temi, a granaju se od emancipacije (ie. živi sam/a, tko sve šiša po redu) pa sve do ŽuD-a i niza problema s koketiranjem po fejsu i razvodima (opet samcima) i eto ja osobno pokušavam pronaći smisao u tome premda u tome baš i ne vidim smisla.

Tema je postavljena ne iz očaja (hvala Zimbie ), već nemam iskustva s +30 ženama. Nastojim nešto saznat prije nego što odem na neki novi drugi dejt da ih zbog tih (ne)saznanja ne nakucam 20-ak uzaludnih Zašto? Zato jer razlike od upoznavanja na razini +20 i +30 postoje, to nitko ne može poreći - i čak bih rekao da su ogromne. Ne samo što se muškaraca tiče već i žena. Odjednom se očekuje da si drugačiji, "odrastao", nekakav.

I mislim da su te razlike (u očekivanjima od druge strane, nebitno koje) "ključ" tih (nus)procesa. Prije je žena uživala ako si zabavan, pozitivno hirovit, intrigantan, duhovit, zezant.. sad nakon 30 sve obrnuto. Thats such a loss for a lovely picnic :P

Tako da je teško bit "kod kuće" u animaciji dva diferentna ženska desetljeća.. ali moram priznat da bi mi u tom slučaju radije ležala iskustva iz 20-tih. Što zbog opuštenosti, tako i emotivnosti, a dašti i naivnosti. Gledam to više kao ključ uspjeha veze već uklapanje u tuđe klišeje dvoje ljudi, u smislu da to stvaraju zajedno.

Život je eksperiment. - Ralph Waldo Emerson.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom