Pogledaj jedan post
Old 09.11.2004., 08:39   #15
Moja iskustva s Einhelom i Pevecom (čini se da su prilično slični alati, Pevec ima 3 god. garancije:

hiltica: OK, al bolje pevecova, ima 3 godine garancije. Okrenuo sam zadnjih par mjeseci kuću naglavačke s njom, još uvijek roka ko luda. Šogi ima Eihnel hilticu već dvije godine, isto je OK.

bušilica: ne znam za Eibhel, imam black&decker, OK je

aku odvijač: onaj mali, za npr. šarafe na kompićima bolje izbjegavati jer za ništa drugo i ne može poslužiti, preslab je. Preporučujemo Pevecom aku 18 V.

ručni cirkular: Pevecov je nepoderiv, trošimo ga i šogi i ja intenzivno već 2 godine, reže i dalje

ubodna pila: Einhelovu bolje izbjegavati, jedina stvar koju dobro reže je heraklit

miniwash: ni za živu glavu onaj Einhellov, miniwash je možda OK, ali su pištolji živa koma. Tri pištolja sam reklamirao, uzeo miniwash i vratio ga natrag u dućan.

tračna bruslica: Einhel je OK

šlajferica (vibracijska brusilica): ovaj komad alata je zakon! Radi i radi i radi i radi! Pobrusio sam stojadina s njom, obradio gomilu zidova, ona i dalje postojano drnda, samo joj tu i tamo promijenim šmirgl. I žena ju isto obožava!

Zaključak: Einhell i Pevec su u principu za po doma OK, ima par komada alata koje treba izbjegavari (miniwash, ubodna...). Pevec hilticu mogu preporučiti i za profi upotrebu, kod mene se stvarno iskazala.
__________________
When all you have is hammer, everything looks like a nail.
Shpexy is offline  
Odgovori s citatom