Pogledaj jedan post
Old 27.09.2006., 10:16   #16
Idem po redu, ali ne bi bilo zgodno da se ovo pretvori u analizu natalne karte…ili nešto drugo.
Quote:
cici mici kaže:
da, akcija i velika energija, velike želje to me definitivno privuklo k njoj... a dominacija ja sam to pripisivao plutonu ... dakle nije pluton.
A eto, nije...jedini.
Quote:
ima jedan song od Brejkersa ... savršeno je opisuje -
"čak i kad bih živeo hiljadu godina
ceo bi mi život stao u jedna dan
ne želim da živim hiljadu godina
hoću sad i hoću sve "

... ja sam onda samo jedan u nizu.
Nešto ću napisati, možda će izgledati malo grubo, ali za tvoje dobro …zaglibio si.

Njen horoskop je dobar primjer na kojem se može usporediti jakost glavnih točaka (Sunce, ASC, luna) u odnosu na ostatak karte.
Naime, karta ima kombinaciju vaga-vaga-rak. Kada bi čovjek to vidio, rekao bi da se radi o nježnoj osobi… ni mrava ne bi zgazila. A kad ono… ostatak karte je potpuno drugačiji. Aktivan Mars, vladar horoskopa – Venera u vatrenom znaku. I veliki kardinalni kvadrat. Dobro je što su i Mars i Mjesec u sjedištu.

Što sam ono rekla da ona treba....aa, testosteron.

Tiha, mirna i pomalo krvoločna.
Quote:
zdravlje? psihičko misliš ... ili?
Ne. Ali to neću analizirati.
Quote:
a najjači aspekt je kvadrat mjeseca i marsa (retrogradnog) od samo 0,12°
(tek sad to vidim)sad se već i ja lagano plašim.
Dakle, locirao si… ta egzaktna konjukcija je osjetljiva točka velikog kvadrata.

Ima jedna anegdota:

Tip po imenu Avicena napravio je prije više 100-tina godina pokus.
Stavio je ovcu pored vuka, ali na određenoj udaljenosti. Nakon tri dana ovčica je uginula, iako je bila fizički potpuno zdrava.

Prema tome, nemoj zaboraviti da je to njen problem, a ne tvoj.
Quote:
to se baš ovih dana događa. šaljem joj sms, jer ne javlja se vec neko vrijeme, pitam sta se ne odaziva, ona veli bezze, i tako izvlacim rijeci iz nje ko klijestima i opet nikakav odgovor jkonkretan. nije mi jasna ni mrvicu ovih dana. a bojim se da ona nije ni sama sebi. ili sam joj samo dosadan.
Promisli realno… znaš da ti je kombinacija pomalo fanatic , ali obično je u takvim situacijama, na žalost u pitanju…ovo drugo.
Quote:
ne kužim ovo. na što misliš točno (tko je onda ona) kakav tip mislim.
Vidio si koliko/kakve jake zajedničke aspekte imate…nije tip koji ti može biti prijateljica.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom