Pogledaj jedan post
Old 06.09.2015., 16:04   #78
Quote:
Roseia kaže: Pogledaj post
Sve da je elektricna energija i veci zagadjivac ti si opet veca stetocina jer i palis kompjuter ( ), i jedes meso, a ja samo palim kompjuter. Tako da nemas tu bas previse pravo glasa...

I ovo da zivotinje ne pate, je samo bajka koju ti je potrebno pricati da se utjesis...
Sve i da je smrt trenutna, ne znam kako to opravdava taj cin?
Kako bi ti iznio obranu za ubojstvo, casni sude, on nije patio prilikom ubojsva, smrt je bila trenutna, trazimo manju kaznu?

Tko to ne pati prilikom ubojstva?
Sto necu procitati...

Kad nadjes studije gdje su se ljudi izlijecili na mesnoj i mlijecnoj prwhrani, tvoje tvrdnje ce postati relevantne, dotad, zao mi je, ali ne znam na kojem uporistu zasnivas tvrdnje da se meso mora jesti...
Za razliku od svinja ja imam pravo glasa ali i ljudska prava, to je ta razlika.

Naravno da su me učili jer se prvo vodiš po normama, i da ja jesam veći zagađivač i iskreno nemam problema s time.

Jedini mi je problem s mesom ako svinjetina nije dobro pečena
Opet ja nemam problem s time da se kokoške i ostale životinje ubijaju zbog mesa, spominješ časni sud, jel ti shvačaš da jedenje mesa i ubijanje životinja radi mesa nije kažnjivo, a ubojstvo čovjeka je. Ti pokušavaš izjednačit čovjeka i ostale životinje cijelo vrijeme. Kažnjivo je kada se životinje muče, a ako postoje pravila po kojima se životinje ubijaju kako ne bi patila, jer ipak ih jedemo, onda ih se treba pridržavat. Ja se ne tješim jer sam bio na farmama pilića, svinja, goveda i ostalih živina koje se jedu, i kad sam vidio kako žive i koje uvjete imaju, naravno ako je farma dobra podržavat ću i dalje tu industriju.

A da ja tebe pitam zakaj bi itko liječio boleštine jedenjem samo mesa, kad se treba sve jesti, znam jer mi je član obitelji, klinac (ne moj) imao karcinom i morao je jesti proteine kako bi kemoterapija bila učinkovita ali je jeo i ujednačena jela i sa povrćem i UH-om
Ti meni možeš linakti članke kako je veganstvo zdravo a ja tebi mogu kako je loše, zbog nedostataka aminokiselina, slabog unosa proteina, B-12 vitamina itd.

A sad idem uživat u pečenoj svinjetini i budem cucku malo dao i on ima pravo uživat u tom božanstvu.
Pojedi meso možda shvatiš neke stvari

Nego nisam dobi odgovor, zakaj nemamo 4 želuca i toliko crijeva?

Temeljim na tome da svi tvrde kako smo svejedi i koliko su važni proteini i aminokiseline i naravno b12 osim nekolicine i nekoliko promila doktora koji pokušavaju prodat knjigu i osobe kojima je žao životinja.
Ako hoćeš slobodno ti pdam adresu na kojoj možeš kupiti knjigu iz biologije
__________________
Bol u šupku pokreće svijet

Zadnje uređivanje crazy_borna : 06.09.2015. at 17:33.
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom