Pogledaj jedan post
Old 07.04.2017., 11:15   #24
Quote:
Sova77 kaže: Pogledaj post
Tako je! Ove teze mogu ilustrirati prizorima sterilnih prostora nekih zapadnih gradova koje su posljedica mržnje na drveće tj. prirodu općenito.

Toulouse:

Beč:

Stuttgart:

Ne da misle nego su u pravu; pogledajte samo ovaj strašan prizor iz Travnog:
Hvala na fotografijama. Imam ih i ja pregršt, ali nisam iskreno stigao staviti u temu.
Vidio sam nešto svijeta i na temelju viđenog, mogu zaključiti da Hrvati doista mrze drveće.

Quote:
Što čovjek da pomisli kad ujutro izađe zapalit' na vlastiti balkon ili lođđiju? Da se našao u šumi umjesto u urbanu prostoru, eto što! Da bi zločinstvo spram narodno-arhitektonskih afiniteta bilo još gore, ispod ovih krošanja se nalazi parkiralište! Zamislite koliko je parkirnih mjesta izgubljeno time što se cijela livada nije potaracala nego su između blokova parkinga ostavljene zelene površine te je posađeno drveće!
Užas. Kao prvo, ne vidi se ništa dolje, niti znaš tko ti se kreće oko auta niti išta vidiš. Kao drugo, vidim breze i topole dominiraju, oboje jaki alergeni. Kao treće, imaju hrpu otpada koji zatrpava aute i zaštopava ventilacijske sustave istih. Nadam se da će MO Travno donijeti ispravnu odluku i riješiti se te džungle.

Quote:
Dokle će hrvatski puk trpiti ostatke nenarodnog jugokomuniščkog urbanog planiranja u svojoj sredini? Živijo hrvacki urbanizam devedesetih!
Slažem se. Zato treba pokrenuti inicijative da se makne svo drveće iz gradova, jer Hrvati mrze drveće i ne treba ljude tjerati da nešto vole na silu.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom