Pogledaj jedan post
Old 21.06.2017., 23:44   #9
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Što ne znači da su muslimani Londona u većini. Nisu bijelci u manjini nego englezi, a u došljake spadaju i Poljaci koji su bijelci.
Arapi su također bijelci, spadaju u bijelu rasu.

Jel ti uopće znaš iz koliko država ljudi stižu u London, a dolaze iz zemalja u
kojima je engleski ravnopravan njihovom maternjem, dakle kao maternji?

Jel imaš uopče predstavu iz koliko kršćanskih država dolaze londonski crnci?

Pretpostavljam da nemaš.

To sam i ja više puta čuo ali dokaza nikada vidio nisam. Isto sam čuo i za Pariz i za Berlin.
Također sam čuo da na dan 9/11 svi židovi nisu došli na posao u WTC, ali ni u to ne vjerujem.
Čuo sam više puta i da su kršćani prljavi, odnosno nečisti, a nu đavla - ni u to ne vjerujem.

Propagande ima više vrsta ali svima je zajedničko da se služe mješavinom istine i laži (dobra propaganda) ili lažima (loša propaganda), a korisnicima propagande zajedničko je to da vjeruju na riječ i ne provjeravaju.

U ovo također ne vjerujem. Da bi povjerovao trebao bi mi dokaz iz relevantnog izvora da kvart u Birmingemu ima šerijatsku policiju koja ne da Englezima da piju u pubu.
Jel ti vjeruješ da bi Englezi te zabrane poštovali?

Kojom čarolijom?
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...aby-names.html

http://www.independent.co.uk/news/uk...-a7222191.html

https://www.thesun.co.uk/news/172044...ent-spellings/

Mohammed is the most popular name for boys in England and Wales- but it doesn't top the official list because there are so many different ways to spell it.
There were 7,361 children born last year called Mohammed, Muhammed, Mohammad or Mohamed, according to the Office for National Statistics, which would have made it the number one boys name if the variations were taken into account.
Instead it is Oliver that tops the boys' list while Amelia dominates the girls' figures, with 6,941 and 5,158 children given those names respectively.

Dakle, svi mediji prenose kako je ime Muhamed najčešće. Znači ne prenose to samo neki desničarski mediji nego to prenosi i Dailymail, Independent, The Guardian, The Sun, praktički svi mediji. Jedino je rasprava oko toga treba li Muhamed biti na prvom ili drugom mjestu tj. treba li Mohammede, Muhammede, Mohamede svesti na jedno ime ili svakog brojati kao zasebno ime. Ako ih sve svedemo na jedno ime, onda je Muhamed najčešće muško ime u UK.

------------

OK, Englezi su manjina u Londonu.

------

Znam odakle dolaze, najčešće iz Pakistana. Što se tiče šerijatskih patrola, imaš You Tube pa guglaj, traži. Saznaj i ko je Tommy Robinson i šta se sve njemu događa.

Još uvijek ne zabranjuju alkohol u pubovima jer još uvijek nisu baš toliko jaki, međutim može ti se dogoditi u engleskim gradovima (gdje ima veći broj Muslimana) da ti dođe bradati čovjek i upozori te da nije poželjno u ovom kvartu recimo piti pivo ili pušiti cigaretu, ili ti se okomi na ljepšu polovicu i upozori je da se obuče ''na pristojniji način'' (da joj samo oči vire). Jednom, kada budu u većini, vrlo je vjerojatno da će pokušati uvesti zakone kakvi vladaju u njihovim zemljama. Tada će biti svega u Europi i svijetu. Sukob civilizacija.
chago1 is offline  
Odgovori s citatom