Pogledaj jedan post
Old 22.09.2017., 20:54   #25
Quote:
leptiric3 kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima na odgovorima, malo ste mi podigli raspoloženje.

Istina, kada sam pročitala post od Alyoshe sam pomislila da se tako beznadno i trebam osjećati i da će biti još samo gore. Međutim mislim da se malo grublje izrazio od onoga kako je možda mislio.
Činjenica je da sam bila u nekoj vrsti balona jer me obitelj i škola čuvala od odgovornosti i ružnih stvari te da se to naglo rasplinulo u zadnjih godinu dana. Plus što sam živjela sama bez da mi nešto/netko skrene misli s posla kada bih došla u stan, sve u svemu je rezultiralo nekakvim strahom i povučenošću. Nisam se mogla smijati s drugima jer su mi druge stvari bile na umu, nisam zbijala ni šale kako bi inače u društvu, osjećala sam se opušteno jedino u samoći.

Svi ste se složili oko jedne stvari, a to je da život i sve s njima treba prihvatiti. E sad, stvar je perspektive, istina je da sam upoznala dosta ljudi koji su doživjeli tragedije i hodajuće su depresije. Ali ima i onih koji su ostali pozitivni i vedri, okreću sve na šalu i kažu jbg, tako je kako je, idemo dalje.

To je ono što želim postići.

Eto ako netko ima nekakvu knjigu za preporučiti vezano za ovu temu, za malo inspiracije i pusha u životu, to bi bilo fenomenalno obzirom da sam trenutno nezaposlena pa imam vremena malo poraditi na sebi.
Na tvom mjestu bih čitao knjige tipa 'Moć podsvijesti', te sve vezano za Zakon privlačnosti. Pomažu da se usmjeri psiha u pozitivnom smjeru.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom