Pogledaj jedan post
Old 26.10.2012., 22:23   #4
Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
Upravo sam ovog trenutka pročitala članak o tome kako je ovog tjedna nestalo 12 osoba u Hrvatskoj!
Prva pomisao mi je bila da ih netko otima u ritualne svrhe, druga pomisao su naravno, trgovci organima, treća izvanzemaljci.
Koliko god da djeluju neobično pa i smiješno ove teorije, previše je nestalih u zadnjih nekoliko mjeseci.
S druge strane šuška se da djeluju sotonističke sekte koje trebaju ljudske žrtve za svoje obrede i da su u njima visokopozicionirane osobe, političari, razni načelnici, upravitelji, medijske zvijezde i da netko to vješto zataškava.
Nadam se da nije tako, ali ipak.. sve ovo oko nestanaka osoba pobuđuje najluđu maštu.
Ne bih rekla da je to samo šuškanje. To su situacije i svari koje koje traju već godinama. Sa "demokraciom" otvorila su se mnoga vrata sloboda i mogućnosti. Iz mog vremena , osamdesetih , egzistirala je afera crne ruže. Za to vrijeme , mene darkerice bila je to notorna glupost..."halo..kakva sekta? vragovi i demoni ! " da bunili smo se i svi su bili glupi, seljačine koje ne razumiju. Ljutili smo se na sistem koji je demozirao alternativni pokret u tadašnjoj zemlji. Kasnije vremenom, kad situacija dovoljno sazrije, kad pamet iz dupeta dođe u glavu i oči se otvore -tad je slika sasvim drugačija bila. Lako za klince , darkere, gotoičare i sve omotane križevima , crnim noktima i čipkom oko glave..ono najopasnije bilo je dovoljno blizu, a opet dovoljno daleko. Ja mogu kazati da sam imala , ali bukalno sreću.
Danas, uz ta "otvorena vrata" i "slobodu " čovijeka i ljudskih prava, opasno je još bliže , a opet dovoljno daleko.
__________________
Ide baka preko gajka , nosi metlice da upali vatrice
ZenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom