Pogledaj jedan post
Old 21.01.2012., 13:47   #572
evo ovako.. u 1.mj prosle godine sam pokrenio policu na placanje, platio sam 2 mjeseca i onda kad je brat isao provjeravati da li imamo pravo na besplatno, zakljucili smo da imamo. naravno, ukljucio je i mene i automatski sam se prebacio na to i to mi je pocelo teci pretpostavljam od 3.mj, medjutim ostala mi je ista kartica sa datumom da vrijedi od 1.mj.
kako imam dosta zdravstvenih problema, kako se blizio taj prvi mjesec odlucio sam predati zahtjev za placanjem da mi se ne desi da ostanem bez dopunskog. u isto vrijeme, promijenio sam prebivaliste i prijavio boraviste u drugom mjestu, sto je kako sam provjerio u hzz-u promijenjeno i kod njih a potvrda za to mi je i nova trajna zdravstvena koju su mi poslali na adresu boravista.
oni su pod broj 1, poslali iskaznicu dopunskog na adresu prebivalista, po kojoj logici ne znam
pod broj 2, iako pise da je rok dospijeca prve premije 9.1. koverta sa iskaznicom je stigla 16.1., zbog njihovog nemara dobijam kamate,kao prvo zbog slanja na krivu adresu a kao drugo zbog primanja obavijesti nakon roka dospijeca?
pod broj 3, ja sam jos uvijek na besplatnom dopunskom koje mi traje do 3 mjeseca, sto sam i provjerio jer sam bio kod doktora. e sad, besplatno dopunsko je na rok od godine dana, da li ja mogu ponistiti taj zahtjev dok mi ne istekne ovaj ugovor?
na onaj njihov broj se ama bas nikad niko ne javlja, zovem satima svaki dan, medjutim, bezuspjesno.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom