Pogledaj jedan post
Old 06.01.2017., 13:23   #26
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post

A koje knjige koje si ti pročitala bi ti svrstala u znanstene ? Vjerojatno su sve znanstveno-popularne, kao i ova.
Gle, fakultetski sam obrazovana (društveni smjer) pa sam pročitala podosta znanstvenih knjiga kao i udžbenika kroz četiri godine studiranja.

Radim na radnom mjestu za koje također treba fakultetsko obrazovanje, područje koje se jako brzo mijenja i gotovo dnevni zadatak mi je čitati stručnu literaturu iz mog područja. Ako se ulijenim može proći desetak dana da ništa ne pročitam, ali više si ne smijem dozvoliti. Međutim, o poslu ne želim na forumu, na forumu sam da se odmorim od posla, pa neću navoditi niti literaturu koju sam čitala dok sam studirala kao ni onu koja mi treba za posao.

Sa ovog popisa Neurologija je udžbenik za fakultet stomatologije. Filozofija, drugi svezak Borana Berčića je udžbenik za fakultet.

Pročitala sam Evolucijsku psihologiju -Nova znanost o umu, Davida M. Bussa.

Ne da mi se sada više razmišljati o tome što sam još pročitala a spadale bi u znanstvene, jer nema smisla, točno znam što ćeš napisati. (Da se, onda očito kod mene radi o nerazumjevanju i neshvaćanju).

Nego, Pim van Lommel, Consciousness beyond life, kakva je to knjiga, znanstvena, populistička, neznanstvena, religijska?
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom