Pogledaj jedan post
Old 01.08.2008., 12:10   #11
Quote:
puppet kaže: Pogledaj post
Zdravo !
Ja sam nova na forumu, imam 15 godina i veliki problem. Rijetko imam stolicu, a kad je imam veoma je čvrsta. Prije sat vremena sam obavila veliku nuždu i nakon nje pojavila se krv iz guze...uplašila sam se, ali je ubrzo nestala. Našla sam na netu nešto o raku debelog crijeva i piše da je jedan od simptoma raka debelog crijeva krvarenje nakon velike nužde.

Ne znam sta da radim...mami ne smijem reci, jer ona ce me odmah doktoru vuci, a to mrzim. Molim Vas pomozite...
imala sam slicne probleme u tvojim godinama...nakon 3-4 dana sam isla na wc.ali sad je sve u normali jer je uspostavilo da imam problema sa stitnjacom i da mi je zbog toga usporen metabolizam...jedi hranu koja je lakse probavljiva i cesce jedi jusnato.ali da odi doktoru jer tko zna sto je to...nemoras se bojati za rak,premlada si jos...
neznam dal pijes kavu,ali i to pomaze.
meni se nekada jako cesto zna dogoditi da imam zatvor kada sam na moru,kad promijenim klimu..ali najgore mi je kada sam s nekim drugim na moru i kada higijenski uvijeti nisu dobri,to je onda psihicki...ja prosle godine na moru kod frendice nisam mogla na wc bez laksativa,bilo mi je grozno,nadam se da to neces dozivjeti ali sad je hvala bogu sve super...posavjetuj se s mamom ali nemoj joj rec za krv jer to vjerojatno su kapilare popucale...jedino ako osjecas neke bolove i tako
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Odgovori s citatom