Pogledaj jedan post
Old 05.12.2006., 16:43   #4
gogo111 legendo!!!

Dakle, gogo111, ne znam kako da ti se zahvalim.
Ovo je fakat prva i za sada jedina konkretna informacija koju sam dobila. Imam volje i karakter sam samo nisam znala niti sama od kuda da krenem. Bila sam prije par godina (cca5) na onoj UN dijeti i skinula super kile s njom, ali uznazad godinu dana sam to sve vratila. Osim toga, tamo se jedan dan jedu kolači i tjestenina, pa sam pretpostavila da to baš i nije ono kaj ja trebam. Počela sam sa integralnim kruhom (neka peciva od Mavrovića od soje... i sl.) i laganijom hranom, ali niti sama nisam znala jel' to to ili ne. Sada barem imam neke smjernice.
Ako nije problem, molila bih te da mi i one dijete pošalješ. Svakako će dobrodoći.
Doktor mi je prepisao Lipex, ali obzirom da znam kaj je to, baš ne bih htjela s njime početi ako postoji neka druga solucija. Za sada pijem Omegu 3 i Silymarin. Probati ću ovo tvoje (artičoka i češnjak).
Nisam obožavatelj slatkog (čokolade i sl.), a ni pivu ne volim (općenito jako rijetko pijem alkohol - uopće se ne sijećam kada sam ga zadnji puta pila...), pa mi neće biti problem odreći se toga. Pila sam dosta Coca-cole, ali i to sam izbacila od kada sam doznala dijagnozu. Jedino što jako volim i što će mi biti najteže odbaciti je kruh i tijesto (peciva, pogačice, slanci, croissant...), ali obzirom na dijagnozu rješiti ću se i toga.
Anyway, još jednom puno hvala i nestrpljivo čekam dijete.
What the fuck is offline  
Odgovori s citatom