Pogledaj jedan post
Old 18.04.2012., 00:03   #302
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Pa meni je to prilicno jasno i razumljivo, ni ja bas ne bih takve prijatelje, ali sto ces napraviti ...posvadjati se s nekime s kim si dobra mozda 20 godina, pokusati prorijediti to, dok samo ne zamre...sto ako su to najbolji frendovi tvog muza i on ih ne zeli otpisati, ako mu je to brat/sestra...ili tvoj netko ...
Redovna druženja s prijateljima o kojima se pričalo u zadnjih nešto postova i 'obavezni' obiteljski skupovi su različite stvari. Nikako nije isto tri-četiri puta godišnje preživjeti par sati razmaženog derišta ili trpiti to jednom tjedno. Meni osobno je najmanji problem ne biti doma, ne imati vremena, preseliti druženja k njima ili u neki javni prostor, a u nekoj groznoj noćnoj mori u kojoj takva okupljanja kod sebe ne bih mogla izbjeći, bez pardona bi prvo roditelji, a onda i dijete ako drugačije ne ide dobili odgojnu bukvicu i vrlo sam uvjerena da bi nakon dva, tri puta sami odustali

Quote:
Ribež kaže: Pogledaj post
...
Jednom smo zajedno bili na putu. Ne znam gdje mi je pamet bila da nisam razmišljala
Jednom i nikada više. Dan danas se ta štorija unutar naše obitelji opisuje kao najgora nočna mora - jer uistinu je tako bilo...
A di su detalji?
pollyanna~ is offline  
Odgovori s citatom