Pogledaj jedan post
Old 16.05.2007., 09:35   #4
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
bit ću kratka - uspjelo je...

u početku je bilo teško, trebao je proć koji mjesec da dođem na svoje nakon prekida...s vremenom sam bila super
onda smo se opet sreli i opet je sve nekako počelo, nakon nekog vremena opet završili skupa i sad je već dugo opet sve super, a nesigurnost...nema je više...ali to je možda i zato jer sam se ja dosta promijenila, prije nikad nisam ništa htjela riskirat, a danas...uživam u sadašnjosti, ne opterećujem se ni onim što je bilo ni onim što tek slijedi...
Ma ne opterećujem se ni ja onim šta je nekad i ne tako davno bilo, jer jedino tako možemo naprijed. Al me muči kad kod nje osjetim kao da nije baš presretna da opet nešto pokušavamo. Neznam kvragu! Najgore je šta se sada rijetko možemo bit skupa, baš kad moramo puno radit na vezi. Pred kojih tjedan dana nije mogla dočekat da se probudi i pošalje mi poruku, a sada je čekam i do 10 da mi se javi, a i to se nekako čudno javi. Nadam se da je sve to samo moja paranoja. Kvragu kad ona uvijek zna kako kontrolirat osjećaje. Znam da me voli, znam da me nebi ni u snu prevarila i te mi stvari ne čine nesigurnim, ali to ne javljanje kao prvih dana me čini.... I ta moja glupa nesigurnost koja se javlja u 99 % slučajeva bez razloga me koštala i prijašnjeg prekida (naravno nije samo to bio razlog)...

Kako se vi borite protiv toga?
max000 is offline  
Odgovori s citatom