Pogledaj jedan post
Old 24.04.2015., 16:11   #78
Quote:
MAJAMAMA kaže: Pogledaj post
Frupy, a mislim da nitko nije mislio ne pokazati interes i imati stav "jebe mi se", ima i boljih načina od buljenja u prvašićeve zadaće i knjige, padaju mi na pamet devijantne stvari poput recitiranja jednostavnih pjesmica i rastavljanja na slogove kroz igru, dok se vozi bajkom kraj tebe, pokazivanje raznih stabala, razgovor o proljetnicama, očuvanju okoliša, razdvajanju otpada, računanje koliko ima ostatka kad ti blagajnica naplaćuje, ono neke stvari koje možeš lijepo ukalupiti u svakodnevni život.

I pitati kako je bilo, jesi li što novo naučio...

Iako... mislim da i ta pitanja treba možda pustiti netom nakon povratka iz škole i djeci ostaviti dio dana da se opuste, rade nešto sebi po volji, penju se na stabla i budu djeca.
potpuno se slazem s tobom I po n-ti put pisem: ni na kraj pameti mi nije svakodnevno visesatno pisanje zadace s djetetom I kontroliranje svakog slova.
ali voli se tu na forumu karikirati do apsurda.
ovi tvoji primjeri su sasvim ok.
samo je veeeliko pitanje koliko roditelja to actually radi na nekoj redovitoj bazi, a koliko ih sjedne pred tv nakon posla I s djecom ne prozbori ni rijec.

nosorog, da definitivno ti treba prevoditelj, jer nemam pojma gdje si iz mojih postova iscitala da razgovor o skoli ili sporadicno pomaganje kod pisanja zadaca iskljucuje fizicku aktivnost, odlazak u park ili na bazen? gdje sam napisala da roditelj mora ama bas svaki dan napisati s djetetom ama bas svaku zadacu pa ju onda jos jednom prekontrolirati?

pretuzno mi je od jednog roditelja I to jos osobe koja je na neki nacin povezana s odgojno-obrazovnim sustavom procitati ovo:
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ja niti ne zelim biti informirana bas o svemu sto uce u skoli.
jednostavno, moj mozak nema kapacitet za sve te informacije.
prestara sam, previse radim, zanimaju me druge stvari.
kao i ono da je skola "nuzno zlo".

nek se sad slobodno jave i tvoji odvjetnici i ostali istomisljenici, meni i dalje vecina tvojih stavova ostaje nevjerojatna.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom