Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 06.04.2012., 11:35   #2078
Quote:
Todos.Locos kaže: Pogledaj post
Marcus dragi, mislim da to nema veze musko-zensko, jednostavno smo takvi...

Sto se tice osoba koje smatram izuzetno kvalitetnim, dakle ne sada da su materijalno bogati ili nesto, vec duhovno, da mi imaju "ono nesto", spremna sam valjda godinama cekati da se to nesto desi, nitko izvana ne bi rekao sto mi se mota po glavi, ponekad i bolje
Ne znam je li takva situacija i s tobom? Tj sa svim djevicama? Kao da to nesto dozivim kao fatalno a onda me nista ne moze pokolebati oko toga sve dok se s tom osobom nesto stvarno ne izrealizira kako spada pa ili shvatis da to nije to ili produ godine i godine dok ti opet netko ne pomuti razum.
jaooo kao da slušam sebe, ne mogu vjerovat tako i ja, ne sviđa mi se niko jako jaako dugo, jer me teško netko uopće imalo zainteresira, a kad se to desi, to osjetim onda iste sekunde i to je to strpljiva sam, i mogu čekat godinama na realizaciju, svo to vrijeme analiziram taj odnos i razmatram sve moguće scenarije. koliko puta čujem od osoba kako im nije jasno da tako zapnem za nekog, da zašto se ne maknem, da trošim bzvz vrijeme i energiju...a ja i dalje pilim svoje, jer mi je besmisleno sad odustati nakon svog truda, jednostavno za mene nema predaje, pa makar i rezultat ne urodio plodom, bar znam da sam dala sve od sebe a dok opet naleti neka osoba koja nas zainteresira, može proć i stoljeće
beverlly is offline  
Odgovori s citatom