Pogledaj jedan post
Old 26.03.2012., 14:15   #70
Quote:
dampyr kaže: Pogledaj post
Prvo pokušavaš dokazati da je Tibet povijesna kineska pokrajina, i da nisu Kinezi osvojili Tibet nego su ga Mongoli priključili u Kinu, a kada sam pokazao da je to uberglupost i da nema veze s vezom pizdiš i sada se po novom cijela tvoja teorija o kineskom pravu na Tibet zasniva na pravu sile i na pravu jačega?
Ja ne pokusavam dokazati da je Tibet u povijesti pripadao Kini zato jer je to evidentno pa nije potrebno dokazivati.

Evo sto ti smatras ubergluposcu koja nema veze s vezom:
http://en.wikipedia.org/wiki/Yuan_Dynasty
Tu ti sve pise, tu ti je mapa.

Moja "teorija" o kineskom pravu na Tibet se uvijek i zasnivala na pravu sile jer je to realnost i to ne trebam dokazivati, a objasnjavao sam zasto je Komunisticka partija Kine smatrala da treba povratiti Tibet (kao i Qing prije toga).

Quote:
E onda ćeš se bome načekati da ruski Daleki istok pripadne Kini...
Zasto bi se ja nacekao, uopce me ni nije bitno kome pripada Vladivostok. Sad su Rusi tamo, sto se mene tice mogu i ostati. A Kinezi imaju rijesena granicna pitanja sa Rusijom i za sada nemaju teritorijalnih pretenzija, sto je ono sto od pocetka tvrdim.

Quote:
I što je najgore prvo kao pljuješ zapadne evropljane, a sada potpuno spadaš u onu njihovu najgoru imperijalitističku matricu razmišljnja...
Ne znam po cemu, ali ti ionako izvodis nepovezane zbrkane zakljucke.

A jesi ocajan, pokusavas naci neku iznimku, a cak niti to ti ne uspijeva. U prvim linku, da si ga procitao, vidio bi da pise kako nisu nikoga ubili, a drugi link je skroz bezvezan.

Ukratko, nemas nista, a svejedno pokusavas dokazati kako su Kinezi jednaki bijelcima u Africi, mada je ocito da nisu.


Ajde ti malo mrzi Kinu sam, dosta sam ti pravio drustvo.


Quote:
Yodais kaže:
Dakle, ti si od onih koji razmišljaju u stilu "bolje biti sluga bogatog gospodara, nego siromašni gazda".
Sto je bolje, profinjeniji, mudriji, bogatiji sluga - ili kriminalac, primitivac, siromasni gazda?

Tko ce imati bolje znanje, ucenik Aristotela ili seljak u Atici koji je sam svoj gazda u kuci?

I na kraju, tko bi bolje vladao Hrvatskom, ucenik Sokrata ili Sanader/Milanovic? Retoricko pitanje.

--

Cijela tvoja linija razmisljanja je potpuno pogresna. Ti smatras da ako je Sanader na vlasti onda imas slobodu, a ako je Hu Jintao onda si sluga. Ja smatram da sam slobodniji ako je Hu Jintao na vlasti. Ono sto je sloboda za mene, nije sloboda za druge.

Quote:
Oduvijek su mi se gadili likovi koji bi svoju i slobodu svojih sunarodnjaka prodali za šaku dukata.
Pa onda ti se gade svi Hrvati koji su za NATO i EU. Obrati se njima. Cijela nacija se prostituira.

Meni nista ne znaci to sto mi je netko sunarodnjak, i Sanader i Bandic i Milanovic su mi sunarodnjaci pa sto sad? To je plemenski nacin razmisljanja koji ne dijelim. Slobodno si uzmes te sunarodnjake kad su ti tako dobri.

Ja ne bi prodao svoje sunarodnjake za saku dukata, nego bi za vecinu njih platio da ih maknu, da se drzava moze moralno i kulturno uzdici.

Zadnje uređivanje A stranger : 26.03.2012. at 14:47.
A stranger is offline  
Odgovori s citatom