Pogledaj jedan post
Old 09.02.2006., 18:54   #13
Quote:
Vojky kaže:
Nedavno sam navratio do zgrade u kojoj sam prije nekoliko godina radio, i zaštitar mi se pohvalio da upravo završava fakultet, fino čovjek za noćne smjene obavi svoj posao (ima definirano koliko obilazaka), većinu vremena je ionako u zgradi, pa mjesto da gleda noćni program uči za ispite.
pa nocna je i na nekim lokacijama....najjaca....nis skoro ne radis...svakih tolko vremena napravis obilazak....i super....i za to te placaju....a sve zavisi na tocno kojoj si lokaciji...od 12 kuna do 20kn...a shifte su po 12 sati...

a u biti....sto se tice tog joba na pocetku....ti si obican kakti portir zastitar....i sad sve zavisi na kojoj si lokaciji...mos bit na nekom gradilistu...di imate svoj kontenjer..pa je po zimi jebada....pa do nekog trg.centra di se non stop seces....pa do toga da glumis detektiva po ducanima i hvatas kradljivce..pa do videonadzora.pa do nekakve porte po bankama, zgradama od nekakvih vecih ducana.i tak...a sto si dulje u tom poslu...+ ak si normalan i trudis se..tj. ne radis sranja i zajebavas se, ne zatice te kontrola na spavanju na nocnim smjenama...napredak je moguc...a stime ti i placa bude veca...

Uglavnom nije neki bog zna kakav posao ali nije ni lose..ok...bolje to nego gradjevina,konobarenje.....i slicne pizdarije....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom