Pogledaj jedan post
Old 09.04.2008., 18:16   #9
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...


Mene je zanimalo sa koliko je muskaraca bila cura sa kojom sam spavao prvi put. Bojao sam se svog neiskustva i usporedbe sa drugima. Sad kad sam siguran u sebe to me nije briga. Cura sa kojom sam sada je prije mene spavala samo sa jednim tipom i to samo par puta. A ja sam prije nego sam prohodao sa njom mislio kako je ona imala masu tipova i nije mi smetalo. Kad me pitala sto mislim sa koliko je muskaraca bila rekao sam da me nije briga i da mi ne treba reci. Iznenadio sam se kad mi je rekla da sam joj drugi.

A muskarci kojima smeta sto su im cure imale puno ljubavnika su nesigurni u sebe i boje se da su losiji nego njezini bivsi i to ih jako smeta. I naravno ako je broj bivsih velik onda odmah pretpostavljaju da je to cura koja ce otici sa svakim sa kojim dobije priliku.Zato jer velika vecina muskaraca, koji su u vezi, ako dobiju priliku prevariti curu/zenu sa predivnom curom, a ako su sigurni da se to nece doznati, oni ce je i prevariti. Velika vecina. A ako su pod utjecajem opojnih sredstava onda vjerujem da ce to napraviti bar 90% muskaraca. Tako da ti muskarci misle da ce i njihove cure tako postupiti, pogotovo ako su spavale sa puno frajera.

Ja neznam da li bi cure u gore opisanoj situaciji prevarile decka/muza ali nadam se da ne bi...

To je moje skromno misljenje...Mozda sam i u krivu.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now