Pogledaj jedan post
Old 10.03.2013., 18:47   #1977
Quote:
Rxy kaže: Pogledaj post
Tako da bilo mi je dobro prvih par puta, al treba se odmah strogo utvrditi je li to čista jebačina ili može bit svašta...
Naravno, treba karte odmah pošteno i obostrano staviti na stol. Onda nema razloga za zamjeranja i nesporazume kasnije.

Iako, srce je nepredvidiva životinja. Čak i kad su stvari jasne na početku, mogu naknadno proraditi emocije i onda netko može postati iracionalan. Npr. tako sam ja svojevremeno zabrijala s mlađim i bilo je na početku sve kao jasno i postavljeno otvoreno od početka. Ali onda se on zaljubio i počeo me proganjati, iako sam mu objasnila da ne možemo biti skupa kao klasičan "par". Sačekivao me ispred kuće, auta, dolazio mi na posao, da ne spominjem pozive i mailove. Svima okolo raspričao da smo skupa i stvorio mi poprilične probleme na poslu. Otišao je toliko daleko da je otputovao u drugi grad kad sam bila u posjetu roditeljima i banuo nam na vrata da želi upoznati moje roditelje. Kad sam mu malo oštirje dala do znanja da me pusti na miru, počeo me ogovarati na sva usta.

Da li mu zamjeram? Ne.
Da li žalim zbog toga što sam napravila? Ne.
Zašto? Zato jer ljubav ne možeš predvidjeti, a svjesno sam ušla u to što sam ušla.

Iako, mudro je iz svake sitaucije izvući neku pouku. Nakon toga se nisam baš 100% odrekla mlađih, ali sam pazila gdje i kad se u što upuštam. No srećom, svijet je velik, i kad znaš da nećeš dugo boraviti u nekom gradu....
Brijana is offline  
Odgovori s citatom