Tema: FM parfemi
Pogledaj jedan post
Old 29.09.2007., 19:01   #9
Quote:
lkomarci kaže: Pogledaj post
Ovako, da ja pokušam objasniti ukvirno o čemu se radi.
FM (Federcio Mahora) Group je poljska firma koja proizvodi kopije parfema poznatih marki. Kad kažem kopija znači ne 100% identični, ali mnogo ljudi kojima sam ja osobno prodao parfeme kažu da nisu osjetili razliku. Ponekad se dogodi kod pokojeg parfema da postoji odstupanje od originala, premda su parfemi kvalitetni i ljudi koji prvo probaju testere a zatim i kupe se ne bune.

FM Group u svoj sustav uključuje distributere koji su kupcima posrednici za kupovinu parfema. Distributer (tj. član FM Group-a) sve parfeme (150 vrsta) naručuje of FM-a po članskim cijenama, a prodaje normalno po prodajnim cijenama.

Cijene su nerijetko i višestruko jeftinije od originalnih proizvoda modnih kuća, ali u 95% slučajeva ljudi ne primjećuju odstupanja od originala, ili su odstupanja minimalna.

FM Group ima certifikat od firme Drom (firma koja proizvodi esencije za sve poznate marke, pokriva 80% svj. tržišta) da se radi o parfemima a ne o razrjeđenim vodicama kao što npr. proizvodi Refal i još neke slične firme.

Distributer može učlanjivati i druge ljude u posao, pa dobiva bodove kako od osobne tako i od grupne prodaje. Što više ljudi ima uključenih pod sobom, to više bodova dobiva, a ti bodovi se zatim mogu od FM-a pretvarati u gotovinu koja sjeda na vaš žiro ili tekući račun. Firma je tek u srpnju ove godine počela raditi tako da je sad zrela za učlanjivanje a bit će puno puno članova, tako da je sad zlatno doba za učlanjivanje.

Eto to je ukratko od mene
hvala na objašnjenju..
a jel i ti prodaješ te fm parfeme.?
extreme is offline