Pogledaj jedan post
Old 23.04.2009., 19:19   #190
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Prvo razlučimo, uživa li naše dijete u jebačini.
Uživa li?
Želimo li da naše dijete uživa?
Želimo li?
Možemo li prihvatiti tu dječju radost da uživa u jebačini*
Možemo li?

Sad si odgovorite na ova pitanja. Sebi, ne meni. Ja znam odgovore.

Pretpostavimo da želite da vaša kćerkica, vaše čedo, vaše sve, najvaše, svrši u jebačini.

Šta će joj ponuditi vršnjak. Nestrpljiv, neuk. Napoljen do neba, svršit će u trenu. Cura i tako uske pice, bacit ce ga u orbitu za sekundu. "Starac" koji osim što zna kako, osim šta ima strpljenja, otežano svšava. Uskost ce doživjeti kao spas. Dakle, prednost na strani starca.

Polgledajmo sad mladog jebača i ozbiljnu finu damicu.Može mama biti. Ona zna. Ona vodi igru. Usmjerava. Ako treba i za uho ce povući. Ima
razradjenu mašinu čije će prostranstvo amortizirati brzinu i nestrpljenje momčića. Dakle i u ovom slučaju imamo prednost na strani ozbiljne dame.

Dakle, ako vašem dijetetu ne želite užitke u jebu, ako ne želite da vaše dijete svršava, onda mu poželite vršnjaka.

Ajmo dalje!
Za sve ima vremena, za sve ima vremena.
Užitci su najslađi kad se otkrivaju polako, postepeno i kad smo za njih spremni.
Nije čudo da su mladi danas tak frustrirani kad misle da sve moraju probat do 18, ma kaj 18. i sa 16 već misle da su pobrali svu pamet svijeta. I onda kaj? Gdje je daljnji izazov?
Pa ne traje život 5 godina.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom