Pogledaj jedan post
Old 26.07.2007., 16:32   #18
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
Možda će ovaj moj problem izgledati čudno, ali bilo bi mi lakše da znam da nisam jedina Užasno mi smetaju stvari oko vrata, ne sa strane ni iza već u predjelu grkljana. Ne mogu nositi ništa, vrat je uvijek gol, ne mogu vidjeti nekog da ima nešto usko oko vrata niti slušati nešto gadljivo jer odmah imam feeling ko da mi je netko stavio ruku na vrat i steže. Svim ja to urnebesno zabavno pa se na kavama znaju pikati u vrat s prstom dok se meni pada u nesvjest
Doktor veli da je na psihičkoj bazi (možda od previše pogledanih horora ) ali ne znam kak da to rješim jer me užasno nervira. Pogotovo zadnjih 3 dana taj osjećaj ne prestaje, vjerojatno od vrućine, nemam pojma. A sveukupno traje već jedno 10 godina. I znam i kad je počelo. Imala sam dečka koji je imao užasno veliki grkljan koji se opako micao gore dolje dok je gutao Al kak da tp prestane
Znam da je blesavi topik, al nismo svi normalni
vidis, meni je od malena vrat i grlo izvor hm, pa dalo bi se rec problema... prije sam obozavala salove, marame, ogrlice, sad nista to ne trpim, a sjecam se sa nekih 5 godina sam stalno imala osjecaj da me nesto gusi ili kao da sam progutala klupko vune a sve je bilo naravno na psihickoj bazi, nekakve traume i sta ja znam.. isto stitnjaca u redu.. nije blesavo, vec zanimljivo
Azar'i is offline  
Odgovori s citatom