Pogledaj jedan post
Old 18.03.2012., 22:50   #19
hvala vam doktore. antibiotike uzima, kao sto sam vec spomenula, druge kutije su pri kraju. zaboravila sam spomenuti apneju ( zaboravljam, nikakvo cudo) i nelijeceni ptsp koji je dijagnisticiran, ali nikada lijecen. sto se promjena karaktera tice, pogodili ste ravno u metu, vidim sve vam je jasno. kad god sam spomenula prisutnu depresiju pred lijecnicima-specijalistima, pacijent, inace visoko obrazovana i elokventna osoba je uspio lijecnike uvjeriti u suprotno a ja bih dobila naputak da sam njegovo raspolozenje krivo protumacila, te da nisam kompetentna postavljati dijagnoze. ( depresija je prepoznata od strane lijecnika u merkuru ali po tom pitanju nista nismo odradili). pacijent inace spada u skupinu onih koje lijecnici bas i ne vole, odbija hospitalizaciju a na meni je da se nosim sa svime kako znam i umijem. jos uvijek dobro plivam.

malo sma otisla off, iskoristila sma priliku da malkice olaksam dusu i dobila potvrdu mojih strahova.

doktore, puno vam hvala.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom