Pogledaj jedan post
Old 29.01.2003., 20:04   #20
Vadere hvala lijepa na ovako bogat post , vrlo zanimljive informacije , iskreno nisma nikada ranije ciula za ove stvari
ja neznam ima li zaista crna magija i oboljenje crne magije , ja mislim da u ovo vrijeme takve stvari su neprihvatljive
jer smo ipak u 21 vijeku vijek informatike , nauke , dans kloniraju ljude , stigli su na mjsesc , za nekoliko decenje cemo mozda ici na mras , Jupiter ..za mene ovo je sama neka glupost

prije 1000-1500 godina ljudi nisu znali sta je recimo halucinacija pa kazu da su komunicirali sa Dzinnima znas
ali sad ja mislm da je to previse za jedan noramlan zdrav razum

no sto je zalosno , kad pricas sa ljudima koji u to vjeruju (recimo ovi iz Bosne koji su i napravili tog sajta) oni su tako uvjereni da je to tako a da svako drugacije vjerovanje je nevjerstvo
to je vrlo zalosno da mladi ljudi vjerovatno i skolovani da vjeruju u takve gluposti..
ja se izvinjavam vadere bez obzira na tvoje tvrdnje ja ipak mislim da je smjesnio i glupo:

meni je bilo najsmijesnije ono objsnjenje uzrok sterilnost kod muskarca pa kazu:
da jedan Dzinni ceka tog muskarca dok ima sex , onda stisne njegvi sjemeni kanali i tako sprecava spermatozoidima da izlaze (<<<<CISTA FIZIKA ZNAS>>>).kakave besmislice i glupost


zato sam pitala Shadya (jer su ipak njegovi suvjernici) da nam objasni to umesto da ganja Krscanin i druge Krscane po forumima sa pitanjima o trojstvu

poznavajuci islam (to je usput neki sasvim drugi islam) ja sam citala da islam zabranjuje takve gluposti , jer se smatra prevarom

sad neznam ,konacno sam shvatila da ima mnogo verzija islama neke verzije su stvarno uzas

pozdrav i hvala za trud ..
Rima is offline  
Odgovori s citatom