Pogledaj jedan post
Old 16.05.2013., 14:21   #14
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
Taj Peugeot je koma generalno... on je udoban i malo troši ali brate mili svako malo neki kurac

meni na 307ici ph2...

na 47.000 bilo je sve ok, na 50.000 počeo se čudno čuti i u ovlaštenom mi tvrde da je tako normalno...

na 60.000 sam morao mijenjati i diskove i pakne,..potrošeno sve WTF?
na bivšoj Astri prvi put tek na 120.000
na 70.000 sam morao mijenjati komplet lamelu jer je otišla potisna ploča WTF?!
na bivšoj Astri lamelu sam prvi put promijenio na 230.000

žaruljice crkavaju svako malo i one najkuplje i one jeftine

frendu na 308ici PH2, na 20.000 otkazao gas i ABS modul usred vožnje na autoputu, na 25.000 otpao unutarnji retrovizor pa su ga lijepili 2 puta u ovlaštenom i opet je otpao na 35.000 mu se volan počeo ljuštit, gumbi također na vratima...

mijenjaju dizajn a o kvaliteti uopće ne vode brige...
Gle, pojedinačnih slučajeva ima, ali globalno mislim da je već od 307ph2 sve krenulo nabolje u smislu kvalitete. Sjedim kod frenda u X5 neki dan (2008 g.) i svim tipkama na upravljaču djelomično otpao onaj gumeni premaz, pa to izgleda katastrofa... A automobil dođe 70k€. Frendici u Astri ode kompresor klime nakon 3. godine, uzeli produženo jamstvo 5 godina i zamisli da produženo jamstvo ne pokriva samo kompresor klime Drugoj frendici na astri pri 150km/h na autoputu rastepe se bregasta... imaš primjera koliko hoćeš.
Ovo za žarulje znam da živcira... Živciralo je i mene, a onda sam počeo mjenjati žaruljice u paru pa sam moram priznati da izdrže cca. godinu dana.

Ali da se vratim na temu...

Načelno mislim da Peugeot koraca u dobrom smjeru i definitivno ima za cilj vratiti i povjerenje potrošača, pa si mogao primjetiti da naglašavaju na onoj reklami za 301 da su prošli 2500 točki provjere kvalitete...

Nova 308-ca vjerujem da će biti najkvalitetniji Pegueot jer su 208 i 308 Peugeotovi top modeli i vjerujem da će se jako truditi da to i ostanu.

Inače, što više gledam ovu unutrašnjost, to mi se više sviđa. Možda da su s nekim detaljem podigli onaj središnji greben jer mi onaj otvor za cd i ona linija s par tipki malo monotono izgleda... Možda će negdje smjestiti kod osnovnih verzija bez touchscreena tipke za ventilaciju...

Inače, očekujem entry model po cijeni od 110kkn, neki osrednje opremljeni diesel za cca. 150kkn. Za godinu dana, što zbog nižih trošarina, što zbog politike akcijskih cijena, očekujem da će taj osrednje opremljeni dizel pasti na cca 135kkn... ali to su samo moja nagađanja
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom