Pogledaj jedan post
Old 28.07.2010., 16:05   #77
Quote:
denni kaže: Pogledaj post

jel stvarno vjeruješ da se čovjek može zakleti da nikad neće posustati ili pokleknuti pred izazovom ?
Zašto ne?

Imaš ljude koji su vjernici i to striktni vjernici koji svoj život žive po tim pravilima i neće odstupiti od njih, možeš ti to zvati kako god hoćeš, ali imaš katolka koji te osupnu svojim razmišljanjima i to ne na način da misliš da su natražnjaci nego jednostavno izuzetno sigurni u sebe i svoje odluke, moram priznati da jesu rijetki ali jednom prilikom sam slušala mladog dečka (vjernika) u razgovoru s frendom i skoro sam opala sa stolca koliko inteligentan i razuman čovjek može biti u tim godinama....
Tako da vjerujem da netko tog tipa vjerovanja koje se živi svaki dan može s velikom sigurnošću reći ja ne bih nikad za puno, puno stvari.

Ja nisam vjernica ali moram priznati da sam se htjela okrenuti prema dečku i nakloniti mu se....
S time da uopće nije pričao o braku nego o svom odnosu s djevojkom i o nogometu i svakidašnjim stvarima ali čovjek je sa 20i nekoliko godina zreo kao da ima duplo više.

Zadnje uređivanje Libertango : 28.07.2010. at 16:13.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom