Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 02:00   #54
Quote:
natali z kaže: Pogledaj post
Prije su znali cekat ujutro da se mi ustanemo i odemo po kruh i to je tako islo, jednom je muz ostao lezat duze namjerno, no oni su skuhali sebi kavu i cekali.

Ako bi nekad slucajno isli u trgovinu po nesto za sebe i ja bi zamolila da mi nesto ponesu, ponudila bi novac i redovito bi ga uzeli.
Prije sam znala posebno spremat ono sto znam da vole, zadnjih par puta spremim ono sto je najjeftinije i može trajat dva dana.

Sve to nas kosta, dupla voda, struja, hrana, i sve to oni znaju. Osjecam griznju savjesti jer bi novac koji potrosimo na rodbinu mogli radije potrosit na svoje dijete. Laganje i izmotavanje, smisljnje izgovora mi ne pada na pamet jer je to jednokratno rjesenje. Mislim da cemo kad tad pod cijenu vlastitog mira morat zrtvovat dobre odnose.

To je sramotno, ali mi je jako poznato...a na kraju svega, kada gosti odu, ostane ti samo gorak okus u ustima i osjećaj da si preveslan. Ja se bar svaki put tako osjećam i na žalost i onda kada bi se mogla opustiti i uživati, više ne mogu ako imam goste, jer svaki put kad ostanem bez novaca, volje, vidim da je sve to nepravedno, ne da mi se ništa, samo iščekujem dan odlaska i kada ćemo dragi i ja sami sjest na miru i popit kavu.
OstaviteMe is offline  
Odgovori s citatom