Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 10:08   #87
Quote:
mala od oltara kaže: Pogledaj post
muž i ja smo friško preselili na more i još smo u fazi kada nam odgovara da nam frendovi dolaze..al smo isto tako već par puta pričali da bi bilo ok imati još jednu sobu i odvojenu kupaonu za goste

to je taj neki čudan mix želja...oćeš da ti dođu, al nije ti skroz svejedno da ti budu u tvom životnom prostoru.,,

trebali bi i mi početi stavljati ograničenja...makar, već i stavljamo. svima od prve iskreno govorimo jel može ili ne. i ne ispričavamo se za razloge... a i svima nudimo da budu u našem stanu dok nas nema mislim da je to ok hint

btw. zašto naglašavaš da će biti drugačije kada ćeš biti u vlastitom stanu, a ne u podstanarstvu? šta nije da će ti baš onda lakše ljudi dolaziti??
Ma nije ni nama toliko smetalo u početku, s vremenom kad to ljudima postane navika onda nama postaje problem.

A mislim da ce biti drugacije jer cemo imati vece troskove s obzirom na stambeni kredit, stan koji ce biti nesto manji od ovog u kojem smo sad,
i kad se uselimo necemo spominjat ni dolazak na more, ni ljetovanje, necemo pozivat nikoga da ne napravimo gresku koju smo prvi put napravili.

Djecu mogu slobodno poslati par dana, ali ljetovanja kompletnim obiteljima tada definitivno nece moc.
Uostalom kad se napokon docepamo vlastitog stana u kojem ce sve manje vise biti novo i tesko steceno, necu dopustit da mi se stan pretvori u brlog s vrecama za spavanje po podu.
natali z is offline  
Odgovori s citatom