Pogledaj jedan post
Old 08.12.2016., 19:58   #97
Arrow

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?! Pa mislim ,kužiš da postoji baš i nemala razlika između tateka i mameka?! Ono raste nekaj unutar tebe.
Naravno da kuzim ali ne kuzim zasto je razlicit pogled na istu stvar?
Koja je razlika kad zena ostavi djecu i ode s drugim frajerom i kad frajer ostavi djecu i ode s drugom zenskom? Ja tu ne vidim nikakvu razliku ali se u drustvu drugacije pristupa. Najcesce se muskarce karakterizira kao neodrasle, djetinjaste, kurvise koji boli dupe za djecu a nitko se ne pita kako je njima to bilo napraviti i ne organiziraju se psiholoske podrske i pomoc. Naprotiv kad zensko to napravi onda imas tu vec pet stranica kako je njoj sigurno tesko, ajme, frajera nitko nista ni ne pita nego se cak javljaju s komentarima da bi ipak trebalo poslusati i tu zenu jer sigurno je nesto frajer kriv cim je ona tako otisla.
Stvari su vrlo jednostavne. Zeni se svidio drugi pimpek i otisla bez previse kako i zasto.
Samo mi nije jasan pokretac teme koji to sve skupa ne digne na visu razinu da je privedu radi neplacanja alimentacije i zanemarivanja djece. Frajer se tri mjeseca grbi da bi djeca imala kaj za jest dok draga uziva s frajerom.
Prestrasno sve skupa i ja se divim tipu kako on to sve skupa uopce hendla
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline