Pogledaj jedan post
Old 24.04.2017., 16:23   #50
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post

S druge strane IMAS PRAVO traziti da budes dio njegove svakodnevnice i van kuce.
Na to ne mislim da visis sa njim i njegovim deckima po pivcima, ali npr otoci zajdeno van poslije njegovog posla, na pice, na klopu kod njegovih, na neku zajednicku aktivnost...
Trebate si dogovoriti nest konkretno i naci kompromis.
Karikiram, ali tipa da jedan dan u tjednu bude tvoj drugi njegov treci zajednicki... kuzis
Baš tako.
No, ljudi moraju imati i svoje vlastito vrijeme, trenutke koje sami odlučuju sa kime će i kako provesti.
Odlazak sa društvom nakon posla baš i nije najsretniji odabir za to.
To, da insistira na zajedničkim izlascima sam joj i ja htjela predložiti, ali kao što znamo, tema će se razvijati dalje, pa mislih - ima vremena.....
Isto tako i dati mu da diše. To naravno ne znači da si dečko uzme slobodu pa zacuri četiri - pet puta tjedno sa društvom na nekoliko sati, ali ponekada.....zašto ne.
Inače je moj stav da nijedan bračni partner ne bi trebao uzimati si za pravo provoditi dane vikenda - zapravo noći vikenda - u samostalnim izlascima. Za mene je to vrijeme za zajednička druženja, provod, a kave, naklapanja i ostalo sa prijateljima mogu naći termine ostalih četiri dana tjedna.