Pogledaj jedan post
Old 02.05.2017., 08:47   #79
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Slazem se , ali po meni to dovodi do dubljih tema.
Partner ti treba biti i najbolji prijatelj, pa ako s njim ne mozes pricati o svemu tu zasigurno ne stima ili s doticnom osobom ili veza ne drzi vodu.
malo prevec duboko idete kad je the istina u pitanju. ekipa, neke su stvari vrlo jednostavne (zapravo vecina njih, ali ljudi vole komplicirati). jel ja trebam znati kako se razvijala neka drama u zivotu mog muza dok je bio s nekom djevom u vremenu kad su dinosauri hodali po zemlji? ili, malo skakljivije: jel ja moram znati jel ona volila straga, na njemu ili jel ga oralno zadovoljila na vrhu zgrade dok je u pozadini urlala cajka na mukama?

odgovor je - ne. ja to ne trebam znati. te bisere iz svoje proslosti nemamo potrebu dijeliti. da opet ne opletete preko istog, utvrdimo gradivo - ne, to ne znaci da ne mozemo o necem pricati, vec ne zelimo. a ne zelimo jer su to gluposti koje nas ne zanimaju. takodjer, imamo mnogo zanimljivijih stvari iz sadasnjosti o kojima razmisljamo i nemamo se ni volje, ni vremena baviti gluparijama starim 10, 15, 20 godina.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom