Pogledaj jedan post
Old 28.05.2017., 14:03   #352
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa po onome što pišeš taj scenarij te možda spasi, možda konačno naučiš funkcionirati sama. Rješenje za lošu situaciju doma - bivši muž. Rješenje za loš brak doma - nova ljubav (ili "ljubav"). A u biti se samo sve više i više uvaljuješ u neke situacije u kojima (i s kojima) nisi sretna.

Zašto te suprug nije zaposlio kod sebe u firmi ako si to htjela i ako ti je na poslu bilo loše; on nije htio ili mu nisi ni rekla da bi radila kod njega?

Brak se raspao ali nemaš djece s mužem, tako da ne kužim radi čega se toliko grizeš oko roditelja i frendova i radi čega su oni bitan faktor u tvojoj priči s mužem.
Tocno. Prije sveg dreka sam trebala sama sa sobom nauciti zivjeti, slazem se potpuno. Uvaljala sam se iz jednog sr u drugo.

Rekla sam bivsem da bih htjela raditi kod njega. Odgovori su bili da trenutno ne moze zaposliti vise ljudi. Diplomatski.

Starci i frendovi su misljenja da necu naci bolju osobu od bivseg, bili smo osam godina u vezi prije braka, djelovali 'obecavajuce'. Tako da sam starce razocarala razvodom, srame se pred rodbinom etc.
Frendovi smatraju da je bivsi jako propatio i da nije zasluzio takav ishod (inace, bivseg vecina smatra za, kako se u narodu kaze 'dobricinu i ljudinu', tako da i od tud velila empatija za njegovu/nasu sudbinu).

Tesko je, naravno, prenjet stvarno stanje putem pisane rijeci i od jedne strane, ali evo, svoj vid i dio zivota sam pokusala sto vjernije podijeliti ovdje da bih mozda mogla uz pomoc komentara shvatit sto napravit sljedece. (Moram sama odlucit, znam.)

Pozz
yonaa is offline  
Odgovori s citatom