Pogledaj jedan post
Old 24.03.2008., 00:51   #17
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post

A djevojci koja je započela ovaj forum preporučujem da ukoliko pije kontracepcijske tablete prestane sa njihovom upotrebom te od zaštite koristi samo prezervative, te si uzme antioksidativne vitamine A(beta karoten), E, C te Folnu kiselinu kako bi si ojačala imunitet da ne dođe do kakvih promjena, smanjit stres i prestat pušit ukoliko ste pušač, te obavezno lokalno koristit Lactobacillus kulturu,to su ti probiotici o kojima sam pisala u prošlom postu.
Partnera pošaljite na Peniskopiju, to je pretraga koja otkriva sve te bolesti kao kod nas brisevi. Mogu ju napraviti u klinici Gino derma u Vlaškoj ulici u zagrebu, i bez brige recite partneru da im neče ništa gurati u njihovu spravicu, tako da se ne moraju bojati. Pretraga košta 250kn
hvala na savjetima ali ja sam prije 7 dana rodila mrtvo dijete u 27 tjednu trudnoće.
Kontracepciju ne koristim već dvije tri godine, a prezervativima se ne štitim.
Na PAPU idem svakih 6 mjeseci i dalje mi je uredan kao i prvi dan kada sam ga u životu radila. Imam imunitet hvala Bogu jako jako dobar (pijam nativni propolis i probiotic premium od vitality brand-a).
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom