Pogledaj jedan post
Old 11.10.2008., 01:46   #16
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Čuj, nije mi se dogodilo pa sam neosjetljiv i stvarno imam stav "tko je kriv budalama". Budale su jer...
Pa nitko nije niti rekao da nisu budale saom ne vidim zasto ti tako opravdavas kaznjavanje budala? Halo, govorimo o eventualnom krsenju zakona! A i necija glupost je stvar percepcije, ovdej vjerojatno ipak trebamo govorit o lakseg i tezeg nemara te o protupravnoj namjeri s ciljem stjecanja materijalne dobiti.

Kakve veze ima neciji stupanj inteligencije sa time jel ti krsis zakon odnosno jel cinis nesto nemoralno? Pa moze i siledjija nac neku glupu curu koju lako izmanipulra i uvali joj rape drug i onda se na sudu pravda sa "tko je kriv budali, zna da siledzije hodaju okolo".

Quote:
Oni koji wi-fi koriste znaju što je to pa ga i Ako je posljedica zlouptrebe toliko grozna, a jest, kako to da se bilo koja budala može dokopati wi-fi routera i ponašati se s njim neodgovorno, a biti posve nevina tj. bez odgovornosti? Pa ne ide to tako. Tko bi ih trebao štititi? Nisam za zlouporabu takvog stanja, ali neću ih ni žaliti.
Dakle i osobi kojoj virus pobrise sve podatke ces rec "tko ti je kriv kad ne koristis anivirus soft?". Pa slazem se ja da je covjek mozda djelomicno sam kriv, glup i nemaran, ali kakve veze to ima sa cinjenicom da je onaj tko je proizveo virus kriminalac kojeg treba strpat u zatvor? Ti si to svoje "budala si je sama kriva" upotrijebio u nedvojbeno apologetskom tonu.

Nego da se vratimo na temu, ovo je pravni forum, lik je postavio pravno pitanje. Ja mu ne mogu dat konkretan odgovo, pretpostavljam niti ti, a moja i voja percepcija morala vjerujem da ga i ne zanima. Mene je malo zabolilo kad sam procito sto si napisao ali vjerujem da smo rekli sto smo imali po tom pitanju. Ti ces i dalje bez milosti iskoristavat budale a ja cu tugovat sto postoje ljudi koji su tako zli .
PetBorut is offline